(4.9 gebaseerd op 252 beoordelingen en recensies)
$ 8,000 - $ 10,000
De 1515-3S CCD-camera CNC-freesmachine met 3 spindels kan niet alleen patrouilleren, maar ook graveren, boren en frezen. Hierdoor is de machine geschikt voor uiteenlopende bewerkingsbehoeften. De machine is uitgerust met 3 bewerkingsspindels. Verschillende spindels kunnen automatisch worden geschakeld op basis van de bewerkingsvereisten, wat de bewerkingsefficiëntie aanzienlijk verbetert.
1. Met behulp van de nieuwe generatie CCD kan het de markeringspunten snel en efficiënt scannen en de verwerkingsefficiëntie effectief verbeteren.
2. Uitgerust met 850 W Leadshine servomotor, heeft het de kenmerken van hoog vermogen en hoge precisie.
3. Vervaardigd met het grote vierkante buisbed, is het stabieler en gegarandeerd nauwkeurig.
4. Met de positioneercilinder is het handig om materialen te plaatsen en te positioneren die geschikt zijn voor batchverwerking.
| Model | ELECNC1515-3S+CCD |
| X, Y-as reizen | 1525*1525mm, option: 1300*2500mm; 1500*3000mm, 2000*3000mm, etc. |
| Z-as reizen | 200 mm, optie: 300 mm, 400 mm, enz. |
| Spindel type | 6KW HQD spindel*1, 3.5KW HQD spindel*2, 18000rpm |
| Omvormertype: | 7.5kw |
| Gereedschapsmagazijn | Geen gereedschapsmagazijn |
| Gereedschapshouder met spantang | ER32 collet and ER25 collect: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Controle systeem | Taiwan SYNTEC /LNC-controller |
| Rijsysteem | 850w Leadshine AC servomotor, 4 sets. optie: 1kw Taiwan Syntec servo; |
| reducer | optinal |
| Machinestructuur: | Heavy-duty lichaam met afschrikbehandeling |
| Werktafel | Aluminium T-gleuf & vacuüm werktafel |
| Positioneercilinder | 5 stuks (X2,Y3) |
| lineaire geleiding | Taiwan Lineaire gids |
| Transmissie | X, Y-as: spiraalvormig tandheugel en rondsel van Taiwan/Duitsland; Z-as: Taiwan TBI hoge precisie kogelomloopspindel; |
| smeersysteem | Automatisch smeersysteem |
| Gereedschap kalibratie | Automatische gereedschapssensorkalibratie |
| Kabels | Duitsland Igus kabels met CE, cUL certificaat |
| Compatibele software | Powermill, UG, Alphacam, Fusion 360, enz |
| Bevelstaal | G-code & M-code |
| Reissnelheid | 50 m / min |
| Werksnelheid | 0-25m / min |
| Nauwkeurigheid opnieuw positioneren | ± 0.03mm |
| Systeemresolutie: | ± 0.0025mm |
| Werknauwkeurigheid | ± 0.03mm |
| Werkspanning | 220V 1PH/3PH 50HZ/60HZ 380V 3PH 50HZ/60HZ |
| Vacuum pomp |
Tongyou, Taiwan Eurovac, Duitsland Becker |
| Stofopvangsysteem |
|
| Luchtcompressor | Zuiger luchtcompressor, schroef luchtcompressor |
| Beveiligingsapparaat | Licht gordijn |
| Roterend apparaat | Industriële ondersteuning van roterend apparaat, diameter 200 mm, 300 mm |
Een CCD CNC-freesmachine kan al het werk doen dat een 3-assige houtbewerkingsmachine kan doen. Bijvoorbeeld het snijden en snijden van hout, acryl, glasvezel, enz. Bovendien kan de CCD-camera automatisch de randen van de op het vel afgedrukte afbeelding detecteren om onregelmatige vormen te snijden. Daarom wordt de CCD CNC-routermachine veel gebruikt voor het snijden van bedrukte PVC-platen, KT-platen en andere platen voor reclamedoeleinden.
CCD-camera gebruikt op vooraf geverfde patronen, voor het scannen van de markering, automatisch zoeken naar randen, positionering en snijden.
Ze werken één voor één en kunnen voor verschillende processen worden gebruikt, zoals een eenvoudige gereedschapswisselaar. Bijvoorbeeld één voor snijden, één voor graveren en één voor boren.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!