(4.9 gebaseerd op 165 beoordelingen en recensies)
$ 40,000 - $ 50,000
De ET6 CNC-boormachine met dubbele stations en zes zijden beschikt over functies zoals automatisch sorteren door middel van draadloze codescanning, automatische positionering, automatische verwerking en belading, en kan tegelijkertijd zeszijdige positieverwerking en voor- en achtergroeven verwerken. De linker- en rechterstations kunnen onafhankelijk van elkaar werken en panelen tegelijkertijd verwerken voor een verbeterde werkefficiëntie. Vergeleken met twee zeszijdige boren neemt deze machine een kleiner oppervlak in beslag en bespaart ruimte, wat helpt bij het verlagen van de kosten, het verbeteren van de kwaliteit en het verhogen van de efficiëntie bij de productie van paneelmeubilair.
1. Het maakt gebruik van een hoogwaardig luchtflotatiewerkstation om de efficiëntie van het plaattransport te verbeteren en krassen op de plaat te voorkomen.
2. De linker- en rechterwerkbanken zijn uitgerust met automatische toevoer- en afvoerinrichtingen, die automatisch de richting van de plaat kunnen optimaliseren en een voor- en achterafvoer kunnen realiseren.
3. Het gebruik van dubbele aandrijvingen verbetert de snelheid van het steken en ponsen aanzienlijk, en verbetert dienovereenkomstig de productie-efficiëntie.
4. Deze CNC-boormachine heeft een originele huidbreekfunctie, waardoor het ponsen soepeler verloopt en de opbrengst van de plaat wordt gemaximaliseerd.
| Model | ET6 |
| Paneel lengte | 250-3000mm |
| Paneelbreedte | Linkerstation: 50-650 mm Rechterstation: 50-800 mm |
| Spindel type | 3.5KW luchtkoelingsas * 4 |
| Aantal tools | 12 Verticaal bovenboren*2 + 8 horizontaal boren*2 +9 verticaal onderboren*2 |
| Controle systeem | Blue Elephant aangepast systeem |
| driver-systeem | Absolute servomotor |
| Transmissie | Taiwan spiraalvormig rek |
| X-as Reissnelheid | 120 m / min |
| Y-as Reissnelheid | 80 m / min |
| Nauwkeurigheid opnieuw positioneren | ± 0.03mm |
| Software | Blue Elephant aangepast systeem |
| Werkspanning | 220V /380V/50-60HZ |
Elke bovenste boorunit heeft 12 verticale boorbits, elk onderste boorpakket heeft 9 verticale boorbits en er zijn in totaal 16 horizontale boorbits. Dubbelstationverwerking verdubbelt de efficiëntie. Met de focus op zeer nauwkeurig boren en een zeer efficiënte output is het geschikt voor de productie van kasten, deuren en op maat gemaakt meubilair.
Blue Elephant aangepast systeem, en het is eenvoudig te bedienen.
Klik op de rechteronderhoek "we zijn hier" om ons een bericht te sturen. Onze verkoopmedewerkers zullen dit product uitgebreid aan u voorstellen en u relevante offertes sturen.
We hebben een volwassen after-sales serviceteam dat 24 uur per dag online service kan bieden. Als u vragen heeft, zullen onze technici u stap voor stap begeleiden en helpen deze op te lossen. Daarnaast hebben we ook instructievideo's en handleidingen voor je.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!