(4.8 gebaseerd op 186 beoordelingen en recensies)
$ 6,000 - $ 10,000
De UV-lasermarkeermachine is een markeermachine die gebruik maakt van een UV-laserbron. In tegenstelling tot de fiberlasermarkeermachine behoort UV-markering tot de koude verwerking. De golflengte van de UV-laser is 355 nm en de scherpstelvlek is extreem klein. Het kan dus de mechanische vervorming van het materiaal aanzienlijk verminderen en heeft een klein door hitte beïnvloed gebied. Daarom is het de beste keuze voor ultrafijn markeren en graveren.
1. UV-lasermarkeermachine kan de meeste plastic en sommige metalen materialen markeren en graveren. Bijvoorbeeld PVC, PE, PP, PLA, acryl, aluminium, goud, titanium, roestvrij staal, etc.
2. Vanwege het kleine, door warmte aangetaste gebied en geen thermisch effect, zal de lasersnijmachine met UV-vezel geen brandwonden aan de materialen veroorzaken.
3. Het heeft stabiele prestaties, compact formaat en een klein energieverbruik.
4. Met een hoge markeersnelheid en een hoog rendement is de UV-lasermarker de eerste keuze van gebruikers met hogere markeervereisten.
| Model | ELECNC UV-lasermarkeermachine |
| Laserbron | UV-laser |
| laservermogen | 3W, 5W, 7w, 8W, 10W, optioneel |
| golflengte laser | 355nm |
| Werkgebied | 110mm*110mm, 150mm*150mm, 180mm*180mm, 200mm*200mm, 300mm*300mm |
| Markeersnelheid | ≤2000mm / s |
| Markeringsdiepte | ≤0.1mm |
| Herhaalde positioneringsnauwkeurigheid | ± 0.003mm |
| Minimale lijnbreedte | ≤0.005mm |
| Herhalingsfrequentie | 0-40KHz |
| Voltage | 110V / 220V, 50Hz / 60Hz |
De CO2-lasermarkeermachine wordt voornamelijk gebruikt om letters, cijfers, streepjescodes, QR-codes en patronen op de meeste niet-metalen materialen te markeren. Bijvoorbeeld hout, bamboe, papier, PBS, epoxyhars, acryl, leer, glas, keramiek, rubber, etc.
Het wordt op grote schaal toegepast in de voedingsmiddelen-, geneesmiddelen-, elektronische onderdelen-, IC-, elektrische apparaten-, communicatie-, verpakkings-, bouwmaterialen-, PVC-buizen-, leer-, kleding-, chemische stoffen- en andere industrieën.
De meeste niet-metalen materialen. Bijvoorbeeld hout, papier, leer, bamboe, plastic, rubber, stof, acryl, kristal, glas, enz. En roestvrij staal, goud, titanium, zilver, aluminium en andere metalen.
Ja. Maar we raden meer aan om een fiberlasermarkeermachine te gebruiken om metalen materialen te markeren. Omdat fiberlasermarkers hogere laservermogens, hogere efficiëntie en lage kosten hebben bij het markeren van metalen.
Het grote verschil tussen lasermarkeren en graveren is de bewerkingsdiepte op het materiaaloppervlak. Lasermarkeren verkleurt het oppervlak om patronen weer te geven, terwijl lasergraveren in feite gedeeltelijke oppervlaktematerialen verwijdert. De belijdende diepte van lasergraveren is groter dan die van lasermarkeren.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!