(4.9 gebaseerd op 242 beoordelingen en recensies)
$ 27,000 - $ 32,000
De 2030 ATC CNC digitale oscillerende snijmachine maakt het handmatig kiezen en bevestigen van gereedschap/bits overbodig. Bovendien bespaart het enorm veel tijd. De EOT-3 oscillerende snijmachine voldoet aan de snijbehoeften van leer, tapijt, karton, rubber, enz.
1. Duitse EOT-3 oscillerende messen snijden zachte materialen zoals leer, karton en doek evenals gewone materialen zoals hout, MDF, acryl, enz.
2. Lineaire automatische gereedschapswisselaar met 8 gereedschapmagazijnen, rendabel voor automatische houtbewerking.
3. Vacuümtafel met sterkere adsorptiekracht, voor een betere fixatie van materiaal.
4. Een krachtige aandrijfmotor zorgt voor hoge snelheid en nauwkeurigheid.
| Model | ELECNC2030ATC |
| X, Y-as reizen | 2000x3000mm, optie: 1300*2500mm; 1500*3000mm; 2100*4000mm, enz. |
| Z-as reizen | 500 mm, optie: 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, enz. |
| Spindel type | 9kw ATC luchtkoelspindel, ISO30, ER32 |
| Omvormertype: | 11kw |
| Boorbank | optioneel |
| Gereedschapsmagazijn | Automatische gereedschapswisselaar van het lineaire type Optie: automatische gereedschapswisselaar van het carrouseltype |
| Gereedschapshouder met spantang | ISO30, ER32-spantang: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Controle systeem | Taiwan LNC-controller, optie (Taiwan Syntec) |
| Rijsysteem | 850w Leadshine AC-servodriver en 850w AC-servomotor, 4 sets. optie: 850w Japan Yaskawa servo; |
| reducer | Japan SHIMPO-verloopstuk |
| Machinestructuur: | Heavy-duty lichaam met afschrikbehandeling |
| Werktafel | Aluminium T-gleuf & vacuüm werktafel |
| Positioneercilinder | Optioneel: 7 stuks (X3,Y4) |
| lineaire geleiding | Taiwan Lineaire gids |
| Transmissie | X, Y-as: spiraalvormig tandheugel en rondsel van Taiwan/Duitsland; Z-as: Taiwan TBI hoge precisie kogelomloopspindel; |
| smeersysteem | 1.5L automatisch smeersysteem |
| Gereedschap kalibratie | Automatische gereedschapssensorkalibratie |
| Kabels | Duitsland Igus kabels met CE, cUL certificaat |
| Compatibele software | Artcam, Alphacam, Type 3, Ucancam, Aspire, enz |
| Bevelstaal | G-code & M-code |
| Reissnelheid | 80 m / min |
| Werksnelheid | 0-25m / min |
| Nauwkeurigheid opnieuw positioneren | ± 0.03mm |
| Systeemresolutie: | ± 0.0025mm |
| Werknauwkeurigheid | ± 0.03mm |
| Werkdruk | 0.6MPa |
| Werkspanning | 220V 1PH/3PH 50HZ/60HZ 380V 3PH 50HZ/60HZ |
| Vacuum pomp |
Tongyou, Taiwan Eurovac, Duitsland Becker |
| Stofopvangsysteem |
|
| Luchtcompressor | Zuiger luchtcompressor, schroef luchtcompressor |
| Beveiligingsapparaat | Licht gordijn |
| Spindel type | 9kw ATC-spil (HSK F63), 12kw (ISO30, HSK F63), enz |
De CNC-freesmachine met een oscillerende frees is goed in het snijden van hout, acryl, plastic en vele andere flexibele niet-metalen materialen. Het is perfect geschikt voor het nauwkeurig snijden van afdichtingsmateriaal, kurk, leer en schuimmateriaal. U kunt afdichtingsmateriaal, koolstofvezel preggers, golfkarton, leer en kurk, tissues en folie, geëxpandeerde kunststofplaten, tapijten verwerken.
Zeker. U kunt niet alleen de grootte van de machine aanpassen, maar ook vele andere configuraties.
Ja, na het toevoegen van de boorkop op deze machine, kunt u snel gaten maken. We hebben verschillende soorten boorkoppen waaruit u kunt kiezen.
Zowel enkelfasig als driefasig zijn mogelijk. We raden u echter aan om 3-fasen stroom te gebruiken, dat is energiezuiniger en geeft de machine meer vermogen.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!