(4.8 gebaseerd op 235 beoordelingen en recensies)
$ 28,000 - $ 33,000
De 2133 ATC CCD-camera patrouille CNC-freesmachine kan niet alleen patrouilleren, snijden, graveren, boren en frezen. Hij is daarom geschikt voor uiteenlopende bewerkingsbehoeften. Bovendien is deze machine uitgerust met carrouselgereedschapsmagazijnen en kunnen 8 spindels automatisch worden geschakeld op basis van de bewerkingsvereisten, wat de bewerkingsefficiëntie aanzienlijk verbetert.
1. Met behulp van de nieuwe generatie CCD kan het de patroonranden snel en efficiënt scannen, wat de verwerkingsefficiëntie effectief verbetert.
2. Uitgerust met HSD luchtkoelspindel, heeft het de kenmerken van hoog vermogen en hoge precisie.
3. Vervaardigd met het grote vierkante buisbed, is het stabieler en gegarandeerd nauwkeurig.
4. Door het Syntec 11MB controlesysteem aan te nemen, is het handig en eenvoudig te bedienen.
| Model | ELECNC2133ATC |
| X, Y-as reizen | 2100x3300mm, optie: 1500*3000mm, 2100*3000mm, 2100*4000mm, etc. |
| Z-as reizen | 200 mm, optie: 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, enz. |
| Spindel type | 9kw ATC luchtkoelspindel, ISO30, ER32 |
| Omvormertype: | 11kw |
| Boorbank | optioneel |
| Gereedschapsmagazijn | Automatische gereedschapswisselaar van het carrouseltype Optie: automatische gereedschapswisselaar van het lineaire type |
| Gereedschapshouder met spantang | ISO30, ER32 collet: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Controle systeem | Taiwan SYNTEC/LNC-controller, optie: Ncstudio |
| Rijsysteem | 1kw Japan YASKAWA AC servo driver en 850w AC servomotor, 4 sets. optie: 1kw Taiwan Syntec servo; |
| reducer | Japan SHIMPO-verloopstuk |
| Machinestructuur: | Heavy-duty lichaam met afschrikbehandeling |
| Werktafel | Aluminium T-gleuf & vacuüm werktafel |
| Positioneercilinder | optioneel |
| lineaire geleiding | Taiwan Lineaire gids met stofdicht |
| Transmissie | X-, Y-as: spiraalvormig tandheugel en rondsel van Taiwan / Duitsland Z-as: Taiwan TBI hoge precisie kogelomloopspindel; |
| smeersysteem | 1.5L automatisch smeersysteem |
| Gereedschap kalibratie | Automatische gereedschapssensorkalibratie |
| Kabels | Duitsland Igus kabels met CE, cUL certificaat |
| Compatibele software | Artcam, Alphacam, Type 3, Ucancam, Aspire, enz. |
| Bevelstaal | G-code & M-code |
| Reissnelheid | 80 m / min |
| Werksnelheid | 0-25m / min |
| Nauwkeurigheid opnieuw positioneren | ± 0.03mm |
| Systeemresolutie: | ± 0.0025mm |
| Werknauwkeurigheid | ± 0.03mm |
| Werkdruk | 0.6MPa |
| Werkspanning | 220V 1PH/3PH 50HZ/60HZ 380V 3PH 50HZ/60HZ |
| Vacuum pomp | Watercirculatie Ringblazer Draaischuif, olievrij: Tongyou, Taiwan Eurovac, Duitsland Becker |
| Stofopvangsysteem | 3kw,5.5kw,7.5kw, enz., inclusief stofkap, pijp, allemaal volledige set Nieuw type |
| Luchtcompressor | Zuiger luchtcompressor, schroef luchtcompressor |
| Beveiligingsapparaat | Licht gordijn |
| Spindel type | 9kw ATC-spil (HSK F63), 12kw (ISO30, HSK F63), enz. |
Een CCD CNC-freesmachine kan al het werk doen dat een 3-assige houtbewerkingsmachine kan doen. Bijvoorbeeld het snijden en snijden van hout, acryl, glasvezel, enz. Bovendien kan de CCD-camera automatisch de randen van de op het vel afgedrukte afbeelding detecteren om onregelmatige vormen te snijden. Daarom wordt de CCD CNC-routermachine veel gebruikt voor het snijden van bedrukte PVC-platen, KT-platen en andere platen voor reclamedoeleinden.
Deze machine is een combinatie van een CNC-router en een oscillerend mes. Het kan alle materialen snijden die deze twee soorten machines kunnen snijden. Bijvoorbeeld hout, MDF, multiplex, kunststof, acryl, schuim, papier, leer, akoestisch paneel, enz.
Ja, we zullen Artcam, Aspire-software gratis leveren voor deze CNC-routemachine.
Voor de machine met een werkgebied van 2100 * 3300 mm, zullen we het portaal demonteren bij het inpakken en afleveren om ervoor te zorgen dat de totale breedte van de machine minder dan 2.28 m is. Het is dus gemakkelijk in een container te doen. Tegelijkertijd bieden we gedetailleerde installatie-instructies en video's voor de portaalinstallatie. U kunt dus gerust zijn voor de installatie.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!