(4.7 gebaseerd op 152 beoordelingen en recensies)
$ 3,500 - $ 5,000
Deze 1325 3-assige CNC-freesmachine is uitgerust met een standaard 4x8 aluminium T-gleuf werktafel en een Italiaanse spindel. Door de lage kosten en de uitstekende 2D/3D houtgraveer- en snijkwaliteiten is hij geschikt voor het maken van kasten, deuren, enz.
1. CNC-houtfreestafel is uitgerust met originele Italiaanse HSD-spil, krachtig en gegarandeerde kwaliteit.
2. WEI HONG-besturingssysteem is een zeer goede keuze voor dit soort 3-assige CNC-houtfreestafel.
3. Ontworpen met heavy-duty frame en portaal, werkt deze CNC Wood Router Table stabiel;
4. Met automatische olienevelkoeling verlengt het de levensduur van de bits en zorgt het voor de snijkwaliteit.
Deze CNC-houtfreestafel is een 3-assige CNC-router op instapniveau. Het machineframe en het portaal zijn gemaakt van dik versterkt staal, wat de machine stabiel kan maken bij het verplaatsen van het portaal of bij het frezen van de spil.
Een stabiel machineframe is erg belangrijk voor de nauwkeurigheid van de bitpositionering. Er is ook een semi-automatische gereedschapssensor die de CNC-houtfreestafel helpt de juiste positie voor bits te krijgen.
| Model | ELECNC1325 |
| X, Y-as reizen | 1300x2500mm, optie: 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm, enz. |
| Z-as reizen | 200 mm, optie: 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, enz |
| Spindel type | 7kwair koelspindel, ISO30, ER32 |
| Omvormertype: | 7.5kw |
| spantang | ER32 spantang: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Controle systeem | Nc studio PM95A controller, optie: DSP |
| Rijsysteem | FL 118 stappenmotor en Leadshine DM1182 grootste driver, 4 sets. optie: YASKAWA AC servo driver |
| Machinestructuur | Heavy-duty lichaam met afschrikbehandeling |
| Werktafel | Aluminium T-gleuf & vacuüm werktafel |
| Positioneercilinder | 5 stuks (X2, Y3) |
| lineaire geleiding | TaiwanLineaire gids met stofdicht |
| Transmissie | X, Y-as: Spiraalvormig tandheugel en rondsel van Taiwan / Duitsland Z-as: Taiwan TBI hoge precisie kogelomloopspindel; |
| smeersysteem | Handmatig smeersysteem |
| Gereedschap kalibratie | Automatische gereedschapssensorkalibratie |
| Kabels | Duitsland Igus-kabels met CE, cUL-certificaat; |
| Compatibele software | Artcam, Alphacam, Type 3, Ucancam, Aspire, enz |
| Commandotaal | G-code |
| Reissnelheid | 30 m / min |
| Werksnelheid | 0-15m / min |
| Nauwkeurigheid herpositionering | ± 0.03mm |
| Systeemresolutie: | ± 0.0025mm |
| Werkende nauwkeurigheid | ± 0.03mm |
| Werkdruk | 0.6MPa |
| Werkspanning | 220V 1PH/3PH 50HZ/60HZ 380V 3PH 50HZ/60HZ |
| Vacuum pomp |
Tongyou, Taiwan Eurovac, Duitsland Becker |
| Stofopvangsysteem |
|
| Luchtcompressor | Zuiger luchtcompressor, schroef luchtcompressor |
| Beveiligingsapparaat | Licht gordijn |
| Spindel type | 4.5kw, 6.0kw, 9kw enz. |
De 3-assige ATC CNC-router is een instapmodel 3-assige CNC-router met de automatische gereedschapswisselfunctie. De spindel kan langs de X-, Y- en Z-as bewegen. Het is dus geschikt voor de verwerking van plaatmateriaal, zoals houten planken, acrylplaten, melamineplaten, enz. De belangrijkste functies zijn onder meer snijden, graveren, groeven, frezen, boren, zakken , routing en saai. De 3-assige ATC CNC-router wordt veel gebruikt bij de productie van paneelmeubels, mallen, reclameborden, ambachten en muziekinstrumenten, en decoratie, sieraden, elektronica en andere industrieën.
Hout: natuurlijk hout, triplex, zacht hout, hard hout, hardboard, spaanplaat, melamineplaat, LDF, MDF, spaanplaat
Kunststof en rubber: acryl, ABS, HDPE, PVC, LDPE, UHMW, hars, dubbel gekleurd bord, PP, EVA
Steen: graniet, marmer, leisteen, basalt, kiezelstenen, keramiek, porselein, natuurlijke en kunstmatige stenen
Zacht metaal: aluminium, messing, koper, zacht staal
Composiet: aluminium kunststof composiet, koper composiet, titanium composiet, zink composiet
Bij het verwerken van aluminium genereert de snijder warmte. We raden aan om een koelapparaat (waterkoeling of olienevel) toe te voegen om het gereedschap te koelen, wat het verwerkingseffect zal verbeteren.
De machine is voorzien van een automatisch smeersysteem, er is geen handmatig onderhoud nodig.
We hebben een volwassen after-sales serviceteam dat u 24 uur per dag online service kan bieden. Als u vragen heeft, zullen onze technici u stap voor stap begeleiden en helpen deze op te lossen. Daarnaast hebben we instructievideo's en handleidingen voor je.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!