(5.0 gebaseerd op 152 beoordelingen en recensies)
$ 13,000 - $ 28,000
De 1325 4×8 ATC nesting CNC-machine kan automatisch 12 verschillende gereedschappen wisselen. Deze machine is zeer geschikt voor mensen die complex werk doen en regelmatig van gereedschap wisselen. Deze machine is voorzien van een duwmechanisme om materialen na het snijden of graveren te duwen.
1. Op zwaar werk berekend kader. Het frame is langer en veel sterker dan normale CNC-routers.
2.Taiwan 1000w SYNTEC-servomotor met Japan SHIMPO-reductiemiddel. Het keurt een volledige gesloten lus goed en heeft een remfunctie op de Z-as. Het biedt constante positiefeedback, grotere kracht en soepele controversiële beweging.
3. Lineair type gereedschapswisselmagazijn onder portaal. Het kan 12 verschillende tools snel veranderen.
4. Y-as keurt #30 Taiwan vierkante lineaire gids goed. Terwijl de X- en Z-as #25 vierkante lineaire geleider aannemen. 2M spiraalvormig rek wordt gebruikt om de snelle en stabiele werking van de machine te garanderen en ook om een hogere verwerkingsnauwkeurigheid te garanderen.
5. ATC luchtkoeling spindel. Maximaal snelheid kan 24000 RPM zijn. Met ISO30-gereedschapshouder kan hij max. 20 mm bits gebruiken.
| Model | ELECNC1325ATC |
| X, Y-as reizen | Optie 1220x2440mm: 1500*3000mm; 2100*3000mm; 2100*4000mm, enz. |
| Z-as reizen | 200mm |
| Spindel type | 9kw ATC luchtkoelspindel, ISO30, ER32 |
| Omvormertype: | 11kw |
| Gereedschapsmagazijn | Lineair type automatische gereedschapswisselaar Optie: Carousel type automatische gereedschapswisselaar |
| Gereedschapshouder met spantang | ISO30, ER32-spantang: φ4, φ6, 1/8, 1/2 |
| Controle systeem | Taiwan SYNTEC/LNC-controller |
| Rijsysteem | 1kw Japan YASKAWA AC servo driver en 850w AC servomotor, 4 sets. optie: 1kw Taiwan Syntec servo; |
| reducer | Japan SHIMPO-verloopstuk |
| Machinestructuur | Heavy-duty lichaam met afschrikbehandeling |
| Werktafel | Aluminium T-gleuf & vacuüm werktafel |
| Positioneercilinder | Optie: 5 stuks (X2,Y3) |
| lineaire geleiding | TaiwanLineaire gids |
| Transmissie | X,Y-as: Taiwan/Duitsland spiraalvormige tandheugel en rondsel Z-as: Taiwan TBI hoge precisie kogelomloopspindel |
| smeersysteem | 1.5L automatisch smeersysteem |
| Gereedschap kalibratie | Automatische gereedschapssensorkalibratie |
| Kabels | Duitsland Igus kabels met CE, cUL certificaat |
| Compatibele software | Artcam, Alphacam, Type 3, Ucancam, Aspire, enz |
| Commandotaal | G-code en M-code |
| Reissnelheid | 80 m / min |
| Werksnelheid | 0-25m / min |
| Nauwkeurigheid herpositionering | ± 0.03mm |
| Werkende nauwkeurigheid | ± 0.03mm |
| Werkdruk | 0.6MPa |
| Werkspanning | 220V 1F/3F 50HZ/60HZ 380V 3F 50HZ/60HZ |
| Vacuum pomp |
Tongyou, Taiwan Eurovac, Duitsland Becker |
| Stofopvangsysteem |
|
| Luchtcompressor | Zuiger luchtcompressor, schroef luchtcompressor |
| Beveiligingsapparaat | Licht gordijn |
| Spindel type | 9kw ATC-spil (HSK F63), 12kw (ISO30, HSK F63), enz |
| Roterend apparaat | Industriële ondersteuning van roterende apparaatdiameter 200 mm, 320 mm. |
De machine is voorzien van een automatisch smeersysteem waardoor er geen handmatig onderhoud nodig is.
We hebben een volwassen after-sales serviceteam dat 24 uur per dag online service kan bieden. Als u vragen heeft, zullen onze technici u stap voor stap begeleiden en helpen deze op te lossen. Daarnaast hebben we ook instructievideo's en handleidingen voor je.
Het gereedschapsmagazijn bevindt zich onder het portaal, dat de snelle gereedschapswisselsnelheid heeft. Daarnaast is hij ook uitgerust met de invoerrol en de duwinrichting. Daarom is het laden en lossen handiger en sneller.
Voor vragen kunt u gerust contact met ons opnemen:
Hallo, Blue Elephant CNC
Vraag naar de volledige productprijzen of technische details. We helpen u graag meteen verder!